Vacature CrossFit Trainer

Vacature: CrossFit TrainerBen jij een enthousiaste en ervaren CrossFit-liefhebber die anderen wil inspireren en begeleiden op hun CrossFit avontuur? Wij zijn op zoek naar een gemotiveerde CrossFit Trainer om ons team te versterken!Verantwoordelijkheden:        •       Leiden van uitdagende en gevarieerde CrossFit-trainingen voor groepen.        •       Beoordelen van de fitnessniveaus van deelnemers en het aanpassen van trainingen om aan hun behoeften te voldoen.        •       Demonstreren van correcte technieken voor gewichtheffen, gymnastiek en cardiotraining.        •       Motiveren en coachen van deelnemers om hun doelen te bereiken en hun algehele fitheid te verbeteren.        •       Zorgen voor een veilige trainingsomgeving.

Vereisten:        •       Gecertificeerde CrossFit Level 1 Trainer (of hoger) met aantoonbare ervaring in het lesgeven.                                                                  Of fanatiek CrossFitter  met  ervaring in lesgeven

•       Uitstekende communicatie- en coaching vaardigheden.        •       Kennis van functionele bewegingen, kracht- en conditietraining.        •       In staat om een motiverende en ondersteunende omgeving te creëren voor deelnemers van verschillende fitnessniveaus.        •       Bereidheid om flexibele uren te werken, inclusief avonden en weekenden.Wij bieden:        •       Een dynamische werkomgeving met de mogelijkheid om anderen te inspireren en te beïnvloeden.        •       Kansen voor professionele groei en ontwikkeling.        •       Een competitief salaris en secundaire arbeidsvoorwaarden.Herken jij jezelf in deze rol als gepassioneerde CrossFit Trainer?

Stuur dan je cv en een motivatiebrief naar crossfitveenendaal@outlook.com of vul het onderstaande formulier in en word onderdeel van ons team dat streeft naar een gezondere en fittere gemeenschap!

 

Solliciteren

  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.